İletişim Bilgilerimiz

Yaşamkent Mah. 3061. Cadde
No:106 Vipka Plaza
Çayyolu-ANKARA
Tel : 0 312 235 52 41
Gsm :0506 654 38 35
info@vipkayapidesign.com www.cayyolusineklik.com

Çayyolu Sinekliğe Hoşgeldiniz - Ankara Sineklik İmalatı

Ankara Sineklik; genel itibariyle evlerin kapı ve pencerelerine monte edilen buralardan sinek, böcek, haşere geçişini önlemek amacıyla kullanılan Uzun ömürlü dayanıklı bir yapı ürünüdür.

Firmamız her türlü menteşeli stor plise sinekliklerin imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.

2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2. Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını sineklik sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.

Kısa sürede sineklik imalat ve montajında Ankara'da lider olan firmamızın başarısında beş temel unsur belirleyici rol oynamıştır bunlar;

Ankara Sineklik | Ümitköy Sineklik | Çayyolu Sineklik

Ankara Sineklik Menteşeli sineklik sistemleri genel çalışma biçimi olarak 2 gurup altında toplanır.Menteşeler sayesinde hareket edebildiği gibi ufak bir aksesuar değişikliği sayesinde tak çıkar modeli olarakta uygulanabilirler.Genel itibari ile 17x25 mm kalınlığındaki özel kanallara sahip aluminyum profiller ölçülerine göre kesildikten sonra köşelerinden bağlantı takozları ile birleştirilerek bir çerçeve haline getirilir.Bu aliminyum çerçevenin içerisine özel yanmaz fiberglas tül bu iş için imal edilmiş fitiller aracılığı ile gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir.Çayyolu Sineklik uygulayacağımız alanın özelliğine göre menteşeli veya tak çıkar modeli olarak uygulamaya hazırdır.Sadece pencerelerde değil kapılarda da uygulanabilirler.

İsteğe göre opsiyonel olarak menteşeli kapı sinekliği sistemlerinde 17x42 mm genişliğinde mukavemeti daha yüksek geniş profiller uygulanarak sağlamlığı arttırılır.Özel bazı durumlarda gerek pencere gerekse kapı sinekliği sistemlerinde 20x40 mm ebadındaki aluminyum profillerle desteklenerek kasalı olarakta üretilebilirler. Ümitköy Sineklik Maliyet yönünden enekonomik sineklik modelidir.Bu çevreci ve ekonomik oluşu yönü ile öne çıkan model hem sağlığınızın hemde cebinizin dostudur.

Özellikle sineklik kullanma ihtiyacı duymadığımız kış aylarında basit bir hareketle menteşelerinden yukarı doğru kaldırarak yerinden çıkarıp uygun bir alanda muhafaza altına alabilirsiniz.Bu muhafaza altına alma işlemi otomatikman sinekliğin ömrünü uzatacak ve size daha uzun yıllar hizmet etmesini sağlayacaktır.

Temizlik yönünden diğer sineklik modellerine nazaran daha kolay temizlenen bir yapısı vardır.İsterseniz bir sünger veya bez yardımı ile çok fazla bastırmadan temizliğinin sağlanması mümkün olduğu gibi isterseniz yerinden çıkarıp bir sifon yardımı ile üzerine su tutarak ta hijyenini sağlamış olursunuz.

Menteşeli sineklik modelimizde amacına uygun olarak kullanılacağı yere uyum sağlaması adına altı ana rengimiz mevcuttur.Bu renklerin dışında kalan renk seçeneklerinde ise aluminyum ral renkleri kartelasından seçebileceğiniz yüzlerce renk alternatifimiz mevcuttur.

ankara sineklik , çayyolu sineklik , ümitköy sineklik , çayyolu sineklik , gölbaşı sineklik
Menteşeli Sineklik
Ürüne Git... Ankara Sineklik
ankara sineklik , çayyolu sineklik , ümitköy sineklik , çayyolu sineklik , gölbaşı sineklik
Plise Sineklik
Ürüne Git... Ankara Sineklik
ankara sineklik , çayyolu sineklik , ümitköy sineklik , çayyolu sineklik , gölbaşı sineklik
Stor Sineklik
Ürüne Git... Ankara Sineklik
çayyolu menteşeli sineklik
Menteşeli Sineklik
Ürüne Git... Ankara Sineklik

Neden Çayyolu Sineklik

 • ÖLÇÜ :

  Yapılacak sinekliklerin ölçüsü işinde son derece uzman ustalarımız tarafından özelle alınmaktadır.
 • MALZEME :

  Firmamız sineklik imalatında en kaliteli tül profil ve ithal mekanizmayı kullanmaktadır.
 • İMALAT :

  Uzman ekibimiz sinekliklerin imalatını kendi entegre fabrikamızda tam bir ekip ruhu içinde yapmaktadır.
 • MONTAJ VE SATIŞ SONRASI HİZMET:

  İmalatı yapılan sinekliklerin montajı; işini itina ile yapan montaj ekibimiz tarafından yapılmakta üründe sonradan çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilmektedir.
TOP