İletişim Bilgilerimiz

Yaşamkent Mah. 3061. Cadde
No:106 Vipka Plaza
Çayyolu-ANKARA
Tel : 0 312 235 52 41
Gsm :0506 654 38 35
info@vipkayapidesign.com www.cayyolusineklik.com

Çayyolu Sinekliğe Hoşgeldiniz - Ankara Sineklik İmalatı

Çayyolu sineklik firması BAŞARIYA İNANMAK ilkesi 1997 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Üretimlerini 2 adet son teknolojinin kullanıldığı entegre fabrikasında yapan firmamız oluşturduğu servis ağı ve uzman usta kadrosu ile Ankara;nın çoğu bölgesine sineklik montaj işlerini başarıyla yapmaktadır.

Çayyolu sineklik her modelde menteşeli sineklik, plise sineklik, sürme sineklik, stor sineklik, kedi sinekliği, cam balkon sinekliği gibi sineklik çeşitlerinde en kaliteli tülleri kullanmaktadır.

Binlerce evin sineklik imalat ve montajını başarıyla yapmış olan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmet vermekte olup vizyonu ve yenilikçi değerleriyle sineklik sektöründe lider konuma gelmiştir.

Ürünlerinin tamamını Ankaranın en büyük sineklik showroomlarından biri olan kendi mağazasında müşterilerin birebir görüp beğenebilmesi amacı ile burada sergilemekte olan firmamız müşterilerinde aldığı güçle hep bir adım önde olmaya devam edecektir. Çayyolu sineklik firmasını her türlü sineklik işleriniz için arayabilir uzman usta kadromuzdan teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

Neden Çayyolu Sineklik

 • ÖLÇÜ :

  Yapılacak sinekliklerin ölçüsü işinde son derece uzman ustalarımız tarafından özelle alınmaktadır.
 • MALZEME :

  Firmamız sineklik imalatında en kaliteli tül profil ve ithal mekanizmayı kullanmaktadır.
 • İMALAT :

  Uzman ekibimiz sinekliklerin imalatını kendi entegre fabrikamızda tam bir ekip ruhu içinde yapmaktadır.
 • MONTAJ VE SATIŞ SONRASI HİZMET:

  İmalatı yapılan sinekliklerin montajı; işini itina ile yapan montaj ekibimiz tarafından yapılmakta üründe sonradan çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilmektedir.
TOP